Sörmlandsträffen 20110402 Oxelösund

Viktklass

Resultat

struken
FU15-44
1.Ida ERIKSSONMolkom Judoklubb
2.Sandra LUNDQVISTIK Södra, Stockholm
3.Emma HENRIKSSONBorås Judoklubb
3.Hanna HÄRNVALLIK Södra, Stockholm
FU15-52
1.Klara MATTSSONIK Södra, Stockholm
2.Linn JONSSONMolkom Judoklubb
3.Emma ANDERSSONSPIF, Stockholm
3.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
5.Emma BJÖRKTORPBorlänge Judo Club
5.Melanie APPELGRENSödertälje Judoklubb
FU15-57
1.Nicoletta SARVANIDISSPIF, Stockholm
2.Ida ENGVALLGAK Enighet, Malmö
3.Linn FAGERMARGAK Enighet, Malmö
PU15-38
1.Noulis KIRIAKOUStockholms Judoklubb
2.Daniel ANDERSSONIK Södra, Stockholm
3.Christian ORINDERGävle Tjäder Judo
3.Johan HEFFERMEHLNorge
PU15-42
1.Erik LISSELSPIF, Stockholm
2.Julian JØRGENSENNorge
3.Riku PALMROTHNokian Judo
3.Pantelis KIRIAKOUStockholms Judoklubb
5.Felix BLOMKVISTBålsta Judoklubb
5.Simon BRULINSPIF, Stockholm
PU15-50
1.Christoffer MACIASSaltsjö Judoklubb
2.Isak YMENSaltsjö Judoklubb
3.Noel LAGNELIUSBorlänge Judo Club
3.Henric TREUTIGERSaltsjö Judoklubb
5.Adrian F GISSBERGFrövi Judo
5.Alexander KIVELÄSolna Judoklubb
PU15-55
1.Gabriel VESTERLUNDKnivsta Judoklubb
2.Andreas FRANSSONIK Södra, Stockholm
3.Jonathan AX GUSTAVSSONSPIF, Stockholm
PU15-60
1.Alexander LISSELSPIF, Stockholm
2.Alexander MATOUGTrollhättan
3.Daniel PARMHEDSaltsjö Judoklubb
3.Filip NATVIGKnivsta Judoklubb
PU15-66
1.Rasmus SVENSSONSaltsjö Judoklubb
2.Jacob BENGTSSONSaltsjö Judoklubb
3.Axel BÅÅTHEIK Södra, Stockholm
PU15+66
1.Pontus PERSSONSaltsjö Judoklubb
2.Didic ARMINGAK Enighet, Malmö
FU17-52
1.Linn NÄSLUNDTyresö Judo
2.Nellie EINSTEINBorås Judoklubb
3.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
3.Synne ANDERSSENNorge
FU17-57
1.Madelene RUBINSTEINNorge
2.Ida JOHANSSONLUGI Judo
3.Tilda AVESSONSödertälje Judoklubb
FU17-63
1.Ebba GLAASLjusdals Judo Club
2.Elina GUSTAVSSONSPIF, Stockholm
3.Jonna GLAASLjusdals Judo Club
3.Lina MATERNEFrövi Judo
PU17-46
1.Jon LAUGENNorge
2.Adrian F GISSBERGFrövi Judo
3.Johan NORDSTRÖMIK Södra, Stockholm
PU17-50
1.Yekta KESKINTäby Judoklubb
2.Ben BENARIKNorge
3.Victor HERMANSENNorge
3.Christoffer MACIASSaltsjö Judoklubb
PU17-55
1.Joel MANKOWITZTäby Judoklubb
2.Pyry HALONENMeido-kan
3.Linus VINJENorge
3.Puilip LILJASolna Judoklubb
PU17-60
1.Alex BORGHESILindome Judoklubb
2.Rasmus DECKARTSPIF, Stockholm
3.Nicolai JOHNSENNorge
3.Victor BUSCHGAK Enighet, Malmö
5.Herman HERMANSENNorge
5.Ville MANNINENNokian Judo
PU17-66
1.Mattias ERLINGSONVilhelmina Judoklubb
2.Marcus ENSTRÖMKarlstads Judoklubb
3.Sindre OLSENNorge
3.Daniel ERIKSSONGävle Tjäder Judo
5.Eric ENKVISTSödertälje Judoklubb
5.Eddie LUNDQUISTSöderhamns Judoklubb
PU17-73
1.Lucas F GISSBERGFrövi Judo
2.Felix WETTERSTRÖMIK Västra Mölndal
3.Alexander WIDÉNMiyama Ryu, Stockholm
3.Jesper WILHELMSSONIK Västra Mölndal
PU17-81
1.Emil MATTSSONIK Södra, Stockholm
2.Anton WIBERGLjusdals Judo Club
3.Jesper JAKOBSSONGöteborgs Judoklubb
DU20-52
1.Jennifer MALMBERGBorlänge Judo Club
2.Cecilia ANDERSSONLandvetter Judo
3.Linnéa EKBERGKristinehamns Judokl
3.Linn NÄSLUNDTyresö Judo
DU20-57
1.Madelene RUBINSTEINNorge
2.Felicia BENGTSSON FRYKLUNDJudo Sundsvall
3.Susanna SAIRANENKeravan Bodonos
DU20-63
1.Lina MATERNEFrövi Judo
2.Rikke JUELL BUGGENorge
3.Ebba GLAASLjusdals Judo Club
DU20-70
1.Elin NYMANUppsala Judoklubb
2.Despina AVRAMIDOUSPIF, Stockholm
3.Frida OLSSON-GRANLUNDMolkom Judoklubb
HU20-55
1.Adam NORÉNOxelösunds Judoklubb
2.Ben BENARIKNorge
3.Linus VINJENorge
HU20-60
1.Victor BUSCHGAK Enighet, Malmö
2.Alex BORGHESILindome Judoklubb
3.Hamon SHOKOHIGöteborgs Judoklubb
3.William BEIJERLindome Judoklubb
5.Nicolai JOHNSENNorge
5.Gustav JOHANSSONBorås Judoklubb
HU20-66
1.Andreas ERLINGSSONVilhelmina Judoklubb
2.Erik ALSGAARDNorge
3.Jonathan BACKMANEskilstuna Judoklubb
3.Sindre OLSENNorge
5.Sajad MUHAMMED-ALIGAK Enighet, Malmö
5.Mattias ERLINGSONVilhelmina Judoklubb
HU20-73
1.Tommy MACIASSaltsjö Judoklubb
2.Lukas VESTERLUNDUppsala Judoklubb
3.Christian ÅHLUNDSöderhamns Judoklubb
3.Mattias ENSTRÖMKarlstads Judoklubb
5.Vincent EVERSSödertälje Judoklubb
5.Marcus ÅSLINJudo Sundsvall
HU20-81
1.Patrik HURTIGSödertälje Judoklubb
2.Christian BORGHESILindome Judoklubb
3.Kristoffer NILSSONLjusdals Judo Club
3.Matvei MISHINLUGI Judo
D-57
1.Nina GUSTAFSSONVarberg Judoklubb
2.Susanna SAIRANENKeravan Bodonos
3.Denise FERM LANGEMolkom Judoklubb
3.Linda WILHELMSSONFrövi Judo
5.Jennifer MALMBERGBorlänge Judo Club
5.Hanna FRIBERGJudo Sundsvall
D-70
1.Anna SVENSSONGAK Enighet, Malmö
2.Amanda STÅHLVarberg Judoklubb
3.Elin NYMANUppsala Judoklubb
H-60
1.Linus WASSENGOxelösunds Judoklubb
2.Hamon SHOKOHIGöteborgs Judoklubb
3.Tore WALHEIMUppsala Judoklubb
3.Christian JOHANSSONFrövi Judo
H-66
1.Andreas ERLINGSSONVilhelmina Judoklubb
2.Jimmy PETTERSSONKristinehamns Judoklubb
3.Alexander BRINKGöteborgs Judoklubb
H-73
1.Tommy MACIASSaltsjö Judoklubb
2.Mattias ENSTRÖMKarlstads Judoklubb
3.Olle DVÄRBYÅnge
3.Felix BERGSTRÖMNacka Judoklubb
5.Christian LEMONSödertälje Judoklubb
5.David HARALDSSONÖrebro Judo
H-81
1.Alexander ENGSTRÖMKarlstads Judoklubb
2.Amin AEYADIKarlstads Judoklubb
3.Patrik HURTIGSödertälje Judoklubb
3.Christian BORGHESILindome Judoklubb
5.Kristoffer NILSSONLjusdals Judo Club
5.Johan ERIKSSONFrövi Judo
H-90
1.Benjamin STOFFELSPIF, Stockholm
2.Hakim MEGDICHESödertälje Judoklubb
3.Christoffer FAGERHILLFrövi Judo
H+100
1.Joel DAHLINSödertälje Judoklubb
2.Ulf ERLINGTäby Judoklubb
3.Sebastian FAGERHILLFrövi Judo